מידע לאחר הטיפול – 10 ימים ראשונים

אוקי, עשינו זאת, זה עתה סיימת את החלק המעשי, הטיפול עצמו מאחוריך

ברוכים הבאים למועדון המושתלים

מה הלאה?

לאחר הטיפול תגיע לבית המלון לאחר קבלת ציוד כמו כרית לשינה, כובע וסרט למצח למניעת נפיחות, (את הסרט יניחו לך במרפאה רק לאחר שטיפה ראשונה במרפאה).

כמו״כ תקבל מס׳ תרופות שחשוב מאד ליטול אותם בצורה תקינה, אנא קרא שורות אלו בעיון, הכל נרשם בצורה ברורה ואם עדיין משהו לא ברור פנה אל נציג מהמרפאה.

ערב לאחר הטיפול

יש ליטול כדור אחד משכך כאבים "דולורקס".

יום למחרת הטיפול

לאחר ארוחת בוקר:

יש ליטול שני כדורי Prednol

+ כדור אחד אנטיביוטיקה KLAVUNAT

+ דולורקס (משכך כאב).

סך הכל 4 כדורים לאחר ארוחת בוקר.

לאחר ארוחת ערב:

כדור אחד אנטיביוטיקה.

+ כדור אחד דולורקס.

בוקר שני מהטיפול

לאחר ארוחת בוקר אנא טול,

כדור 1  Prednol,

+ 1 Coraspin,

+ אנטיביוטיקה.

+ דולורקס.

סך הכל 4 כדורים.

לאחר ארוחת ערב אנא טול,

כדור 1 אנטיביוטיקה.

המשך טיפול למחרת מהבוקר השלישי מהטיפול

בכל יום אנא המשך ליטול כדור אחד Coraspin עד סיום החבילה, באם הנך מטופל בשגרה במדללי דם כדוגמת אספירין וכו' לתשומת לב שמדובר בכדור זהה.

+ כדור 1 ואחרון של אנטיביוטיקה.

+ כדור 1 דולורקס.

לאחר 5 ימים

יש להתחיל ליטול PROSKAR, צורת השימוש – לחלק כל כדור לארבעה חלקים וליטול רבע כדור פעם ביומיים, החפיסה שקיבלת צריכה להספיק בערך לחצי שנה.

המלצה חשובה: להקפיד לשתות כל יום 2 ליטרים של מים עד שבוע מהטיפול.

הוראות שטיפה 

קיבלת במרפאה בקבוקון ספריי קצף (SPREY), שמפו ומשחה FITO, ראשית מתיזים בעדינות את הקצף על האזור המושתל ובטפיחות עדינות דואגים שהקצף יכסה את כל האזור המושתל, בשלב זה ממתינים 20 דקות.

לאחר 20 דקות מניחים קצף של השמפו על כל הראש גם באזור התורם, באזור המושתל בטפיחות עדינות ושוטפים את הראש במים פושרים בעדינות עדיף מנטלה או כוס.

לאחר השלב הזה מנגבים את הראש בעזרת מגבת נייר בעדינות ומורחים המשחה FITO על האזור התורם בלבד.

למה עליך לצפות?

לילה ראשון

לאחר השתלת השיער יהיו לך תחבושות על האזור התורם, לאחר מס' ימים תראה גלדים קטנים באזור התורם וחורים קטנים אדומים על האזור התורם אשר יחלימו במהלך 15 ימים. יתכן ותרגיש קצת נפיחות, גירודים וכאב מתון למשך מס' ימים לאחר השתלת השיער. את הסימפטומים הללו ניתן להפחית ע"י הנחת קרח, שימוש בתחליב או משככי כאבים שיומלצו ע"י הרופא.

-נפיחות לעיתים עלולה להופיע נפיחות בפנים בעיקר סביב העיניים למשך מס' ימים לאחר ההשתלה. במקרה זה, הפתרון הטוב ביותר הוא הנחה של קרח על אזור הנפיחות.בכל אופן הנפיחות תעלם לאחר 5 ימים.

גירודים הם סימן להחלמה, זה נורמלי לחלוטין להרגיש גירודים במשך השבוע הראשון. אל תגרד את אזור ההשתלה.

תחושת צריבה, במיוחד על האזור התורם, עלולה להופיע 4 ימים לאחר ביצוע ההשתלה. המלצה למרוח באזור התורם משחה בפנטן פלוס, ניתן להשיג בכל פארם ללא מרשם.

למחרת הטיפול

יום אחרי ההשתלה עליך לחזור למרפאה לשטיפה ראשונה, לאחר השטיפה התחבושות יוסרו, אז יניחו לך על המצח סרט בנדנה למשך 72 שעות, הדבר נועד למניעת נפיחות, בזמן השינה ניתן להוריד את הסרט לאזור הצוואר.

לאחר יומיים מהטיפול

עליך להתחיל בתהליך השטיפה לאחר ההשתלה, נסביר לך כיצד לשטוף את השיער במהלך 10 הימים הבאים. השטיפה תסייע בהסרת הגלדים ובתהליך ההחלמה.

ימים 5-7 זקיקי השיער שהושתלו יתחזקו, והם לא יפלו ע"י מגע. עליך להימנע מגירוד. 4-5 ימים לאחר ההשתלה, השיער באזור ההשתלה יתחיל לנשור ותהליך זה ימשך 2-3 חודשים. לאחר שלב זה, שיער חדש וקבוע יתחיל לצמוח.

יום עשירי לאחר הטיפול

יש להניח  את קרם הקצף למשך 40 דקות על הראש ולאחר מכן להוריד את הגלדים היבשים בעזרת ”גזה" וכד', תקבל סרטון שמסביר את התהליך.

לאחר היום העשירי

בחודש הראשון מומלץ להתרחץ בזרם מים עדין ולא במים רותחים וכן חפיפות עדינות.

תהליך צמיחת השיער

ימים 15-30 המראה של העור יחזור להראות רגיל

חודשים 1-3 נשירת השיער שהיה בזקיקים שהושתלו במהלך תקופה זו ולאחר מכן צמיחה של שיער ההשתלה.

חודשים 3-4 החל מהחודש הרביעי קצב הצמיחה המחודשת יגבר, ובתוך 6 חודשים תראה מחצית מהתוצאה ותזהה שינוי מוחשי.

חודשים 6-12 השיער המושתל ימשיך להתעבות ולצמוח.

חודשים 12-18 בתוך 12-18 חודשים תראה את התוצאה הסופית של השתלת השיער. מראה השיער יהיה אינטנסיבי יותר, ארוך ועבה. התוצאה הסופית תהיה 12-15 חודשים באזור הקדמי, ו- 18-20 חודשים באזור הכתר.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.