איך מתבצעת השתלת שיער?

השתלת שיער היא פרוצדורה רפואית שנועדה לטפל בדלילות שיער או התקרחות. בתהליך זה, נלקחים זקיקי שיער מאזורים בראש שממנה הצמיחה חזקה ועמידה לגן DHT (לרוב מאזור הקודקוד והצדדים) ומושתלים באזורים נטולי השיער.

התהליך כולל את השלבים הבאים:

 1. הכנת הראש – גילוח האזור התורם והאזורים המיועדים להשתלה.
 2. הוצאת זקיקי השיער – בשיטה הנפוצה ביותר, זקיקי השיער נקצרים מהאזור התורם בצורה יחדנית וממויינים לפי זקיקי סינגל/דאבל/טריפל.
 3. יצירת חריצים/נקבים – באזורים המיועדים להשתלה, נוצרים חריצים זעירים או נקבים באמצעות סכין ספיר יעודיות.
 4. השתלת הזקיקים – זקיקי השיער מהרקמה שהוצאה מוכנסים לתוך החריצים/הנקבים בצפיפות מחושבת.
 5. החלמה – לאחר ההשתלה, המטופל שוהה במנוחה למשך יום-יומיים ומקבל הנחיות לטיפול ראשוני.


התהליך נמשך מספר 7-8 שעות בערך. שיער חדש מתחיל לצמוח כ-3-4 חודשים לאחר ההשתלה.

השתלת שיער בקפריסין

למה לבצע השתלת שיער בקפריסין?

השתלת שיער בקפריסין יכולה להיות אופציה אטרקטיבית מכמה סיבות: 

 1. עלות נמוכה יחסית: המחיר של השתלת שיער בקפריסין עשוי להיות נמוך במידה ניכרת בהשוואה לארצות אחרות, כמו ישראל או ארה"ב. זאת בשל עלויות התפעול הנמוכות יותר של המרפאות בקפריסין.
 2. רמה רפואית גבוהה: קפריסין מושכת רופאים מנוסים בתחום השתלות השיער מכל רחבי אירופה. מרפאות השיער המובילות בקפריסין עובדות לפי התקנים הרפואיים הגבוהים ביותר.
 3. תיירות מפותחת: קפריסין היא יעד תיירותי מפותח, עם תשתיות טובות למטיילים. לאחר ההשתלה, ניתן לשלב חופשה ורגיעה באווירה הים-תיכונית הנעימה.
 4. שפה: במרפאות השיער הגדולות בקפריסין, הצוות הרפואי יכול לתקשר בשפה האנגלית ברמה גבוהה, מה שמקל על התקשורת לקראת ואחרי ההשתלה.
 5. זמינות תורים: ההמתנה לתור להשתלה בקפריסין עשויה להיות קצרה יחסית למדינות אחרות, דבר החשוב לרבים המעוניינים בהשתלה דחופה. חשוב לציין שחשוב לבדוק היטב את המרפאה והרופאים לפני ההשתלה, ולקבל חוות דעת של אנשים שכבר עברו את הניתוח במקום.   

 

למה לבצע השתלת שיער בקפריסין?

השתלות שיער בקפריסין – הפתרון האולטימטיבי לקרחת!

קפריסין לעומת טורקיה

קרחת היא תופעה נפוצה שפוגעת בביטחון העצמי של רבים, אך היום יותר מתמיד, יש פתרון יעיל ונגיש – השתלת שיער בקפריסין. האי הקסום, הנמצא במרחק טיסה קצרה מישראל, הפך ליעד מועדף עבור גברים המחפשים לשקם את שיערם האבוד ולהשיב לעצמם את המראה הצעיר והמלא.

למה דווקא קפריסין?

בעבר, טורקיה הייתה היעד המוביל עבור השתלות שיער, אך בשל המצב הגיאופוליטי, קפריסין הפכה לאלטרנטיבה האידיאלית. האי מציע שילוב מנצח של איכות רפואית גבוהה, מחירים נוחים וקרבה גיאוגרפית לישראל.

בנוסף, צוותים מקצועיים מטורקיה מגיעים לקפריסין מדי חודש כדי לספק את הטיפולים, כך שאתם מקבלים את הניסיון והמומחיות הטורקית, ללא הצורך בטיסה ארוכה.

קפריסין לעומת טורקיה

איך עובדת השתלת שיער?

בניגוד למיתוסים רווחים, השיער המושתל הוא למעשה השיער שלכם עצמכם. בתהליך מבוקר ועדין, שיער נלקח מאזורים עמידים יותר בראש, כמו העורף, ומושתל באזורים הדלילים.

לאחר כשלושה חודשים, השיער המושתל מתחיל לצמוח באופן טבעי, ומניסיון, הוא נשאר לתמיד. זהו פתרון קבוע ויעיל לבעיית הקרחת.

האם כל אחד מתאים להשתלה?

לפני ההחלטה על השתלה, חשוב לעבור הערכה מקצועית על ידי רופא מומחה. נתי רוקח, מומחה מוביל בתחום, מסביר את התהליך: "אני מבקש מכל פונה לשלוח תמונות איכותיות של הראש מכל הזוויות. התמונות עוברות אבחון על ידי רופא ותוך 48-24 שעות, הלקוח מקבל הערכה מפורטת, הכוללת אפשרויות טיפול, כמות השתלים הנדרשת ותוכנית ההשתלה".

ליווי מלא לאורך כל הדרך

בחירה בנתי רוקח להשתלת שיער בקפריסין מבטיחה לכם חוויה חלקה ונטולת דאגות. הצוות דואג לכל הפרטים, החל מכרטיסי הטיסה, דרך הסעות משדה התעופה והשהות במלון מפנק. אתם פשוט צריכים להגיע ולהתמסר לתהליך, כשאתם בידיים מקצועיות ואמינות.

האם זה כואב?

זוהי אחת השאלות השכיחות, ובצדק. אך התהליך עצמו מתבצע תחת הרדמה מקומית, בדומה לטיפול שיניים שגרתי. המטופל נשאר ער, אך לא חש בכאב. לאחר ההשתלה, תיתכן תחושת אי נוחות קלה, אך היא חולפת תוך זמן קצר.

חשיבות השמירה על האזור התורם

חשיבות השמירה על האזור התורם

להלן כמה נקודות חשובות לגבי אזור התורם לאחר השתלת שיער:

 1. תגובת גוף: לאחר ההשתלה, אזור התורם (האזור ממנו "נקצרו" השתלים) עשוי להראות אדמומי, נפוח ורגיש למשך מספר ימים. זו תגובה נורמלית של העור להליך.
 2. צלקות קטנות: בד"כ נשארות צלקות קטנות מוגבלות באזור התורם לאחר ההשתלה, צלקות אלה קטנות ומינאטוריות, לא צריך להבחין בהם בעין רגילה.
 3. איבוד שיער זמני: חלק מהשערות באזור התורם עשויות ליפול במשך מספר שבועות לאחר ההשתלה. זהו תהליך זמני וטבעי שנקרא "שוק לוס" והשערות יחזרו לצמוח.
 4. הידלדלות: אצל חלק קטן מהמטופלים עשויה להתרחש הידלדלות זמנית ומתונה באזור התורם בחודשים שלאחר ההשתלה. ברוב המקרים צפיפות השיער חוזרת לקדמותה כמעט באופן מלא!
 5. החלמה: בדרך כלל אזור התורם מחלים לגמרי תוך 10 ימים לאחר ההשתלה.


חשוב לציין שהפעולה נעשית על ידי רופאים מומחים וברמה גבוהה ביותר של בטיחות ואסתטיקה. מרבית המטופלים חוזרים לשגרה תוך זמן קצר.

לסיכום, אם הקרחת מטרידה אתכם ופוגעת בביטחון העצמי שלכם, אל תתנו לה להכתיב את חייכם. השתלת שיער בקפריסין היא פתרון אפקטיבי, נגיש ובטוח, המספק תוצאות טבעיות ומרשימות. עם הליווי המסור של נתי רוקח וצוותו, התהליך הופך לחוויה חלקה ונעימה. זה הזמן לקחת את השליטה ולהשיב לעצמכם את המראה הצעיר והמלא. כי כפי שנתי אומר, "הקרחת היא לא גזירת גורל". השינוי בהישג ידכם.